VOLLE EVANGELIE GEMEENTE 'IMMANUEL' BREDA
ACADEMIESINGEL 26-27 • 4811 AB BREDA • TELEFOON 06 313 04 558

Woensdag 23 januari 2019 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 20 januari.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Gedeelte: Jakobus 1:2-4
Leiding: M.C. van Dongen

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 26 januari 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Preek bespreking
Leiding: Marc

Oudere jeugd: Fundamentavond
Inleiding: Niek en Bas

Zangleiding: Eva

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 27 januari 2019 - Opdraagdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: C. van Dongen

In deze dienst wordt een baby opgedragen aan de Heer.

Benjamins: Eva, Laura
Parels: Allard

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 30 januari 2019 - Bijbelstudie OT
Studie 141 in de serie ‘Bijbelstudies over het Oude Testament’

Spreker: C. Visser
Gedeelte: Vanaf 2 Koningen 13:1

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 3 februari 2019 - Avondmaalsdienst
Spreker: M. Stolwerk
Zangleider: M. Toet

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Nadine, Elsemijn
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 6 februari 2019 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 3 februari.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: M. Stolwerk

Aanvang: 20.00 uur


Donderdag 7 februari 2019 - Koffieochtend
Bijeenkomst voor onze oudere broeders en zusters.

Leiding: Margreet Stolwerk

Tijd: 10.30 - 12.30 uur
Plaats: Mollenberg 42, Breda


Vrijdag 8 februari 2019 - Jeugdweekend
Voor Schatgravers en Oudere Jeugd
Landgoed de Biestheuvel, groepsaccommodatie De Schop, Hoogeloon
Aankomst: 18.00 uur

Thema: Let's build an Ark


Zaterdag 9 februari 2019 - Jeugdweekend
Voor Schatgravers en Oudere Jeugd
Landgoed de Biestheuvel, groepsaccommodatie De Schop, Hoogeloon

Thema: Let's build an Ark


Zondag 10 februari 2019 - Jeugdweekend
Voor Schatgravers en Oudere Jeugd
Landgoed de Biestheuvel, groepsaccommodatie De Schop, Hoogeloon
Vertrek: 15:00 uur

Thema: Let's build an Ark


Zondag 10 februari 2019 - Samenkomst
Spreker: A. van den Hoorn
Zangleider: A. Visser

Benjamins: Margreet
Parels: Paulien

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 13 februari 2019 - Vragenavond
We behandelen een aantal vragen over het boek Openbaring.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Gedeelte: Openbaring
Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 17 februari 2019 - Samenkomst
Spreker: C. Visser
Zangleider: B. Nobbe

Benjamins: Annemarie, Feline
Parels: Carola

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 20 februari 2019 - Gespreksavond OT
We praten met elkaar door over een aantal bijbelstudies 'Oude Testament'.
De opnamen (mp3) zijn verkrijgbaar bij de Mediadienst.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 23 februari 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Verkoop alles wat je hebt en volg de Heer
Leiding: Hjalmar

Oudere jeugd: Fundamentavond
Inleiding: Niek en Bas

Zangleiding: Ruben

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 24 februari 2019 - Samenkomst
Spreker: J.C. Visser
Zangleider: E. Luttik

Benjamins: Heleen, Christine
Parels: Annet

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 27 februari 2019 - Bidstond
Gebedsavond met diverse gebedsonderwerpen en voorbeden.

Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 3 maart 2019 - Avondmaalsdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: C. van Dongen

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Leoni, Anne-Marie
Parels: Allard

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 6 maart 2019 - Bijbelstudie OT
Studie 142 in de serie ‘Bijbelstudies over het Oude Testament’

Spreker: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Donderdag 7 maart 2019 - Koffieochtend
Bijeenkomst voor onze oudere broeders en zusters.

Leiding: Margreet Stolwerk

Tijd: 10.30 - 12.30 uur
Plaats: Mollenberg 42, Breda


Zaterdag 9 maart 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Gelijkenis van de vijgenboom
Leiding: Mirjam

Oudere jeugd: Rode draad (1 Petrus)

Zangleiding: Laura

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 10 maart 2019 - Samenkomst
Spreker: B.C. Visser
Zangleider: M. Toet

Benjamins: Eva, Jolein
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 13 maart 2019 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 10 maart.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: B.C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 17 maart 2019 - Samenkomst
Spreker: C. Visser
Zangleider: Chr. Visser

Benjamins: Nadine, Laura
Parels: Carola

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 20 maart 2019 - Gespreksavond
Leiding: A.C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 23 maart 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Openbaring
Leiding: Bernie

Oudere jeugd: Rode draad (1 Petrus)
Inleiding: Daan

Zangleiding: Feline

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 24 maart 2019 - Samenkomst
Spreker: J. Luttik
Zangleider: B. Nobbe

Benjamins: Annemarie, Elsemijn
Parels: Paulien

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 27 maart 2019 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 24 maart.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: J. Luttik

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 31 maart 2019 - Samenkomst
Spreker: M. Stolwerk
Zangleider: C. van Dongen

Benjamins: Heleen, Jitte
Parels: Allard

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 3 april 2019 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 31 maart.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: M. Stolwerk

Aanvang: 20.00 uur


Donderdag 4 april 2019 - Koffieochtend
Bijeenkomst voor onze oudere broeders en zusters.

Leiding: Margreet Stolwerk

Tijd: 10.30 - 12.30 uur
Plaats: Mollenberg 42, Breda


Zaterdag 6 april 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Gelijkenis van de verloren zoon
Leiding: Frederieke

Oudere jeugd: Studiemaand (1/4)

Zangleiding: Rens

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 7 april 2019 - Avondmaalsdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: E. Luttik

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Leoni, Feline
Parels: Carola

Aanvang: 10.00 uur


Zaterdag 13 april 2019 - Gemeentedag
Gemeentedag in Den Haag.
(zie ook banner rechtsboven)

Thema: Volg het Lam! (naar Op.14:4)
Spreker: Cees Visser, Peter Brenner

Zaal open: 10.00 uur
Aanvang ochtenddienst: 11.00 uur
Afsluiting middagdienst: 15.00 uur

U bent van harte welkom!
Neem ook anderen mee.


Zondag 14 april 2019 - Samenkomst
Spreker: P. Brenner (Peter)
Benjamins: Nadine, Anne-Marie
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 17 april 2019 - Gemeenteavond
Besloten, statutaire vergadering voor de leden van de gemeente.
Ieder lid ontvangt een schriftelijke uitnodiging met agenda.

Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 20 april 2019 - Jeugdavond
Schatgravers: Schatgravers aan het woord

Oudere jeugd: Studiemaand (2/4)

Zangleiding: Elsemijn

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 21 april 2019 - Paasdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: A. Visser

In deze dienst vieren we de opstanding van Jezus Christus uit de dood.

Benjamins: Eva, Christy
Parels: Danielle

Aanvang: 10.00 uur