VOLLE EVANGELIE GEMEENTE 'IMMANUEL' BREDA
ACADEMIESINGEL 26-27 • 4811 AB BREDA • TELEFOON 06 313 04 558

Woensdag 25 april 2018 - Gemeenteavond
Besloten, statutaire vergadering voor de leden van de gemeente.
Ieder lid ontvangt een schriftelijke uitnodiging met agenda.

Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 28 april 2018 - Jeugdavond
Schatgravers: Wedergeboorte
Leiding: Hjalmar

Oudere jeugd: Wedergeboorte
Inleiding: Nadine

Zangleiding: Nadine

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 29 april 2018 - Samenkomst
Spreker: A. van den Hoorn
Zangleider: C. van Dongen

Benjamins: Leoni, Jitte
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 2 mei 2018 - Bijbelstudie
Spreker: R. Toet / M. Toet
Gedeelte: Leven in vertrouwen

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 6 mei 2018 - Avondmaalsdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: B. Nobbe

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Annemarie, Feline
Parels: Paulien

Aanvang: 10.00 uur

Na de dienst is er een gesprek over de 'leer der dopen'. Bedoeld voor allen die zich voorbereiden op de doop in water en heilige Geest.


Woensdag 9 mei 2018 - Vragenavond
We behandelen een aantal vragen over het boek Openbaring.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Donderdag 10 mei 2018 - Koffieochtend
Bijeenkomst voor onze oudere broeders en zusters.
Geef je van tevoren op.

Leiding: Margreet Stolwerk

Tijd: 10.30 - 12.30 uur
Plaats: P. Huysersstraat 35, Breda


Zaterdag 12 mei 2018 - Jeugdavond
Schatgravers: Gezamenlijke avond met de Oudere Jeugd

Oudere jeugd: Gezamenlijke avond met de Schatgravers

Zangleiding: Jolein

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 13 mei 2018 - Samenkomst
Spreker: M. Stolwerk
Zangleider: E. Luttik

Benjamins: Eva, Jolein
Parels: Daniëlle

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 16 mei 2018 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 13 mei.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: M. Stolwerk

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 20 mei 2018 - Pinkster- en doopdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: Chr. Visser

In deze dienst vieren we de uitstorting van Gods Geest. Bovendien wordt een aantal mensen op bijbelse wijze in water gedoopt op grond van hun persoonlijk geloof in Jezus Christus.

Benjamins: Nadine, Anne-Marie
Parels: Allard

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 23 mei 2018 - Gespreksavond OT
We praten met elkaar door over een aantal bijbelstudies 'Oude Testament'.
De opnamen (mp3) zijn verkrijgbaar bij de Mediadienst.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Gedeelte: OT-009, OT-010 (zie Mediatheek OT)
Leiding: C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 26 mei 2018 - Jeugdavond
Schatgravers: Gelijkenis van de barmhartige Samaritaan
Leiding: Frederieke

Oudere jeugd: Fundamentavond
Inleiding: Bas/Niek

Zangleiding: Laurens

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 27 mei 2018 - Samenkomst
Spreker: A.C. Visser
Zangleider: M. Toet

Benjamins: Heleen, Esmee
Parels: Annet

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 30 mei 2018 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 27 mei.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: A.C. Visser

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 3 juni 2018 - Avondmaalsdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: C. van Dongen

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Annemarie, Laura
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 6 juni 2018 - Bijbelstudie OT
Studie 139 in de serie ‘Bijbelstudies over het Oude Testament’


Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 9 juni 2018 - Jeugdavond
Schatgravers: Slotdag

Oudere jeugd: Slotdag

Aanvang: 19.30 uur


Zondag 10 juni 2018 - Samenkomst
Spreker: J. Luttik
Zangleider: B. Nobbe

Benjamins: Leoni, Elsemijn
Parels: Allard

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 13 juni 2018 - Preekbespreking
We praten met elkaar door over de preek van 10 juni.
Daarna is er tijd om samen te bidden.

Leiding: J. Luttik

Aanvang: 20.00 uur


Donderdag 14 juni 2018 - Koffieochtend
Bijeenkomst voor onze oudere broeders en zusters.
Geef je van tevoren op.

Leiding: Margreet Stolwerk

Tijd: 10.30 - 12.30 uur
Plaats: P. Huysersstraat 35, Breda


Zondag 17 juni 2018 - Samenkomst
Spreker: Nk. Stolwerk
Zangleider: E. Luttik

Benjamins: Eva, Jitte
Parels: Paulien

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 20 juni 2018 - Bidstond
Leiding: M. Stolwerk

Aanvang: 20.00 uur


Zaterdag 23 juni 2018 - Jeugdavond



Zondag 24 juni 2018 - Samenkomst
Spreker: B. Drolenga
Zangleider: A. Visser

Benjamins: Nadine, Jolein
Parels: Carola

Aanvang: 10.00 uur


Woensdag 27 juni 2018 - Woord en Gebed
Leiding: J. Luttik

Aanvang: 20.00 uur


Zondag 1 juli 2018 - Avondmaalsdienst
Spreker: C. Visser
Zangleider: M. Toet

In deze dienst vieren wij het Avondmaal.

Benjamins: Heleen, Feline
Parels: Daniëlle

Aanvang: 10.00 uur


Zondag 8 juli 2018 - Samenkomst
Spreker: M. Stolwerk
Benjamins: Annemarie, Esmee
Parels: Annet

Aanvang: 10.00 uur


Zondag 15 juli 2018 - Samenkomst
Spreker: C. Visser
Benjamins: Leoni, Anne-Marie
Parels: Marc

Aanvang: 10.00 uur


Zondag 22 juli 2018 - Samenkomst
Spreker: C. Visser
Benjamins: Eva, Laura

Aanvang: 10.00 uur